Pildid on illustreerivad!

ALPINA AKUMULTITÖÖRIIST KETTSAAG JA HEKILÕIKUR AMT 20 Li Kit

Alpina akumultitööriista AMT 20 Li Kit tehnilised andmed:

Mootor 20V/ 4,0Ah aku
Hekilõikuri tera (cm) 45
Sae juhtplaat (cm) 20
Pikendus (cm) Teleskoopvars pikeneb kuni 55cm
Kaal 8 kg
Mõõtmed 1300 × 280 × 165 cm

ALPINA akumultitööriist kettsaag ja hekilõikur on tõhus tööriist kõrgemate hekkide ja puude hooldamisel.

ALPINA akumultitööriist kettsaag ja hekilõikur AMT 20 Li Kit on multifunktsionaalne, kasulik ja mitmekülgne akutoitega tööriist, mis on abiks haljastus- ja aiatöödel, võimaldades hooldada kõrgemaid hekke ja puid.  AMT 20 Li Kit on võimas, kuid samas kerge tööriist. Saag kaalub vaid 3,2 kg ja hekilõikur 3,1 kg. Tööriistal on 20 cm juhtplaat, mis võimaldab lõigata kõrgeimaid oksi, 105 ° pööratav hekilõikuriga ulatub hõlpsalt ka kõrgemaid hekke pügama. Multitööriista teleskoopvars võimaldab seda pikendada 65 cm võrra. 20V 4 Ah aku ja laadija on komplektis. Soovi korral on võimalus osta lisaakusid, 2Ah või 4 Ah.

Kontrollige aku laetuse taset. Kui see on madal või päris tühi, pange aku koheselt laadima. Ärge jätke (pool)tühja akut pikalt seisma! Tasub meeles pidada, et pooltühja aku jätmine miinuskraadide juurde vähendab oluliselt aku kasutusiga. Kuidas kontrollida aku laetust? Leidke akult neli indikaatorlampi. Nende kõrval on nupp, millele vajutades saate teada aku laetuse taseme: 4 rohelist tuld=täis aku…tulesid pole=aku tühi.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid ALPINA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 271724104/A21 Kategooria:

Sama tootesarja tooted

Title

Go to Top