Pildid on illustreerivad!

ALPINA AKUTRIMMER ATR 20 Li Kit

Alpina akutrimmeri ATR 20 Li Kit tehnilised andmed:

Mootor 20V/2,0Ah aku
Lõikelaius (cm) 25
Käepide Silmus käepide
Tera Ei
Kaal 6 kg
Mõõtmed 820 × 310 × 170 cm

Akutoitega ALPINA ATR 20 Li Kit on vaikne ja keskkonnasõbralik akutrimmer, mis sobib ideaalselt muru lõikamiseks seal, kuhu muruniiduki või traktoriga ei pääse, samuti muruäärte ja teeservade viimistlemiseks. Trimmerit on mugav ja lihtne kasutada. Silmuskäepidet saab nupu abil hõlpsalt reguleerida. Teleskoopvars võimaldab trimmeri pikkust reguleerida 24 cm võrra ja spetsiaalse nupuga saab töönurka muuta. Trimmeril on poolautomaatne, ühe jõhviga trimmipea. Lõikediameeter 26 cm. Alpina akutrimmer ATR 20 Li Kit komplektis on 2 Ah aku ja laadija. Soovi korral on võimalus osta lisaakusid, 2Ah või 4 Ah.

Kontrollige aku laetuse taset. Kui see on madal või päris tühi, pange aku koheselt laadima. Ärge jätke (pool)tühja akut pikalt seisma! Tasub meeles pidada, et pooltühja aku jätmine miinuskraadide juurde vähendab oluliselt aku kasutusiga. Kuidas kontrollida aku laetust? Leidke akult neli indikaatorlampi. Nende kõrval on nupp, millele vajutades saate teada aku laetuse taseme: 4 rohelist tuld=täis aku…tulesid pole=aku tühi.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid ALPINA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 271102104/A21 Kategooria:

Sama tootesarja tooted

Title

Go to Top