Mis on küpsised?

Küpsised (cookie) on väikesed tekstifailid, mida veebisaidid saadavad kasutajate veebilehitsejale (arvutisse või mobiiliseadmesse) ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale ning mis võimaldavad meelde jätta kasutaja eelistused. Küpsised ei too kaasa seadistuste muutusi teie arvutis ega tarkvaras, mida arvutis kasutatakse.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Loodus Invest AS võib kasutada küpsistest saadavaid isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

  • selleks, et parendada meie veebiteenuste kvaliteeti;
  • tehnilistel põhjustel, näiteks sessioonide tuvastamiseks, sätete meeldejätmiseks, eelistuste jaoks jne;
  • statistilise analüüsi eesmärgil, näiteks selleks, et pakkuda teile kasutajasõbralikku veebisaiti ja ajakohast infot meie teenuste kohta, analüüsida teavet saidi kasutamise kohta külastajate poolt, külastuste arvu jne põhjal);

Küpsistest keeldumine

Enamik veebibrauserid võimaldavad teil muuta küpsistega seotud seadistusi või kõrvaldada hetkel teie seadmes salvestatud küpsiseid. Need seadistused on tavaliselt kättesaadavad jaotises „Tööriistad“, „Valikud“, „Abi“ või „Eelistused“.

Firefoxis saab küpsiste kasutust määrata, klõpsates „Tools“, „Options“ ja „Privacy“.

Safaris saab küpsiste kasutust määrata, klõpsates „Preferences“ ja „Privacy“.

Chrome’s saab küpsiste kasutust määrata, klõpsates „Settings“ ja „Privacy“.Teil on õigus keelduda teie isikuandmete töötlemisest küpsiste abil. Sel eesmärgil saate seadistada oma brauserit, et keelata küpsiste installimine.
Internet Exploreris saab keelduda kõigist küpsistest, klõpsates „Tools“, „Internet Options“, „Privacy“ ja valides „Block all cookies“.

Küpsistest keeldumine või mistahes seadistused mõjutavad mõne veebilehe kasutusomadusi, muudavad tõenäoliselt teie Interneti sirvimist ja teie juurdepääsutingimusi mõnele teenusele, mis nõuavad küpsiste kasutamist.

Kui soovite rohkem infot, siis võtke julgelt meiega ühendust info@loodusinvest.ee