Pildid on illustreerivad!

ALPINA MURUTRAKTOR AT3 98 HA

Alpina külgväljaviskega murutraktori AT3 98 HA tehnilised andmed:

Lõikelaius (cm) 98
Mootor STIGA ST 400 414cm3 7,1kW
Ülekanne Hüdrostaatiline jalaga juhitav
Lõikekõrguse vah. (mm) 25-80
Niitmismeetod Külgväljavise
Niitmisala max (m2) 5000
Kaal 205 kg
Mõõtmed 1700 × 1120 × 837 cm

ALPINA MURUTRAKTOR  AT3 98 HA  – enim müüdud Alpina murutraktor Eestis!

Alpina murutraktor AT3 98 HA sobib väiksema või keskmise suurusega murualade hooldamiseks. Soovitusliku niiduala suurus on ca 5000 m².  Niidukõrguse reguleerimiseks on 7 positsiooni vahemikus 2,5 – 8 cm. 18” tagumised rattad annavad sõitmisel hea haarduvuse ka raskematel maastikel töötades. Alpina AT3 98 HA külgväljaviskega murutraktoril on Stiga ST 400 mootor, mille netovõimsus on 7,1 kW @ 2800 p / min.

Esituled tagavad nähtavuse hämaras töötamisel või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm või lumesadu).
Akulaadija, multšikomplekt ja haagisekonks on müügil lisavarustusena.

Traktoritele mõeldud erinevad lisaseadmed võimaldavad masinat töös hoida aastaringselt. Haagisena kasutatavad mururull ja külvik sobivad suuremate murualade hooldamiseks. Niidetud muru või sügislehed saab kokku koguda muru- ja lehekogujaga.  Sahk on talvel abiks suurema lume lükkamisel. Haagiskäru on erinevateks majapidamistöödeks kasutatav pea aastaringselt.

Soovitame kasutada biolisandi vaba  A95 bensiini ja spetsiaalset Alpina õli, mis tagab mootori parima jõudluse ja optimaalse õlituse. Hoolduseks ja remondiks soovitame kasutada ainult originaalvaruosi, mis tagavad masina maksimaalse tööea.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid ALPINA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2T0610404/A22 Kategooria:

Title

Go to Top