Pildid on illustreerivad!

ALPINA MURUTRAKTOR AT2 66 QA

Alpina murutraktori AT2  66 QA tehnilised andmed:

Lõikelaius (cm) 66
Mootor STIGA ST 250 ES 224cm3 3,6kW
Lõikekõrguse vah. (mm) 30-64
Niitmismeetod Koguja 150L
Niitmisala max (m2) 1200
Kaal 205 kg
Mõõtmed 1700 × 1120 × 837 cm

ALPINA KOGUJAGA  MURUTRAKTOR  AT2 66 QA – kompaktne ja ülihea manööverdusvõimega – ideaalne traktor iluaias töötamiseks!

Kogujaga murutraktor sobib neile, kes soovivad puhast ja kaunist murupinda, millelt on kokku kogutud kogu niidetud muru. Alpina kogujaga murutraktor AT2 66 QA sobib ideaalselt murualade niitmiseks keerulisema maastikudisainiga aedades, kus on kitsaid vahesid, läbikäike või järske pöördeid. Traktor on piisavalt kompaktne, et mahtuda läbi kitsaste vahede, väike pöörderaadius muudab takistuste ümber manööverdamise lihtsaks. Tasub lausa kaaluda oma muruniiduki välja vahetamist just selle mudeli vastu.

Soovitusliku niiduala suurus on kuni 1500 m².  Niidukõrguse reguleerimiseks on 5 positsiooni vahemikus 3 – 6,4 cm. Vastavalt vajadusele ja hooajale saab valida erinevaid niidumeetodeid: niidet koguda, multšida ehk peenestada (lisavarustus) või külgväljaviset (lisavarustus).  Traktori koguja maht on 150 liitrit. Kogujaga töötamisel tuleb arvestada, et lopsaka murukasvu perioodil on tööaeg mõnevõrra pikem, sest omajagu aega võtab koguja tühjendamine.  Kuid lisaks puhtale murule võib niidetud muru  koos muude biolagunevate aiajäätmetega ümber töödelda väärtuslikuks kompostiks ja taaskasutada oma aias.

Töömugavust tõstab ergonoomilise disainiga Classic iste. Istmel on turvalüliti, kui juht istmelt lahkub, lülituvad mootor ja lõiketerad automaatselt välja.
Alpina murutraktoril AT2 66 QA on ülekanne käikudega, 4 edasi ja 1 tagurpidi käik.

Multšimise komplekt ja külgväljaviske suunaja saadaval lisavarustusena, küsige saadavust ja hinda!

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid ALPINA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2T0053404/A22 Kategooria:

Title

Go to Top