Pildid on illustreerivad!

ALPINA LUMEPUHUR AS 62 P

Kaheastmeline bensiinimootoriga lumepuhur sobib kodukasutajale kõnniteede, siseõuede, sissesõiduteede, parklate jms puhastamiseks.

Lumepuhuri tehnilised andmed:

Seadme tüüp Kaheastmeline
Töölaius (cm) 62
Rattad 14" Snow Hog
Töökõrgus (cm) 50
Rootori läbimõõt (cm) 30
Rootori tüüp Hammastatud
Lume viskekaugus, ca m 1 kuni 10
Mootor STIGA WS 210
Mootori töömaht (cm3) 212
Võimsus kW/RPM 4,4kW / 3600rpm
Käivitus Käsistarter+230 v ES
Käigud 5 edasi + 2 tagasi
Veotüüp Friktsioonketas
Väljaviskesuunaja pööramine 190 kraadi, vändaga
väljaviskesuunaja kõrgus Kangiga
Kütusepaagi maht (L) 3,0
Kaal (kg) 93
Kaal 110 kg
Mõõtmed 148 × 67 × 104 cm

Alpina lumepuhur AS 62 P – väga tõhus ja töökindel

Muidu palju aega nõudev ja raske töö on võimalik lumepuhuriga ära teha märksa kiiremini ja väiksema energiakuluga. Kaheastmelise süsteemiga Alpina lumepuhur AS 62 P töötab tõhusalt ka rasketes oludes, näiteks paksu lume ja ka kokkupressitud või kergelt külmunud lume puhul. 62 cm töölaiusega terashammastega rootor tõmbab lume korpusesse, kus see tiiviku abil välja puhutakse kuni 10 m kaugusele. Lume väljaviske suunda saab juhtpaneelil oleva vända abil reguleerida.  Optimaalse ja kindla liikuvuse viiel erineval edasiliikumise kiirusel tagavad 14″ Snow Hog rehvid ja ümberpööratavad jalased. Pakaselistes tingimustes töötades lisavad  töömugavust 230 V elektriline starter (vajalik vooluvõrgu ühendus). Käivitamiseks on olemas ka käsistarter.  Kõik lülitid ja kangid on paigutatud juhtpaneelile, mis asub juhile hästi kättesaadavas kohas.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid STIGA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

Loodus Invest on pikaajalise kogemusega aia- ja metsatehnika ning kodu- ja vabaajatoodete maaletooja ja edasimüüja. Meie kodulehelt leiab tuntud kaubamärkide nagu Fiskars, Stiga, Iittala, Hackman, Arabia, Stiga Sport, Gerber, Rukka, Alpina, Carlton ja Grimsholm tooteid väga hea hinnaga.

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2S2622410/A20 Kategooria:

Title

Go to Top