Pildid on illustreerivad!

ALPINA MURUTRAKTOR AT3 108 HA

Alpina külgväljaviskega murutraktori AT3 108 HA tehnilised andmed:

Lõikelaius (cm) 108
Mootor ALPINA ST 500 452cc 8,4KW
Ülekanne Hüdrostaatiline jalaga juhitav
Lõikekõrguse vah. (mm) 25-80
Niitmismeetod Külgväljavise
Niitmisala max (m2) 6000
Kaal 205 kg
Mõõtmed 1700 × 1120 × 837 cm

ALPINA KÜLGVÄLJAVISKEGA MURUTRAKTOR  AT3 108 HA  – suure niidulaiusega Alpina murutraktor!

Alpina külgväljaviskega murutraktor AT3 108 HA sobib keskmiste või suuremate murualade hooldamiseks. Soovitusliku niiduala suurus on ca 6000 m².  Niidukõrguse reguleerimiseks on 7 positsiooni vahemikus 2,5 – 8 cm. 18” tagumised rattad annavad sõitmisel hea haarduvuse ka raskematel maastikel töötades. Alpina AT3 108 HA külgväljaviskega murutraktoril on Stiga ST 450 mootor, mille netovõimsus on 7,5 kW @ 2800 p / min. Traktroril on hüdrostaatiline jalgpedaaliga juhitav ülekanne, mis on mugavaim lahendus murutraktori liikumissuuna ja liikumiskiiruse valikuks. Eriti mugav on see lahendus aga palju manööverdamist nõudvates oludes.

Esituled tagavad nähtavuse hämaras töötamisel või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm või lumesadu).
Akulaadija, multšikomplekt ja haagisekonks on müügil lisavarustusena.

Traktoritele mõeldud erinevad lisaseadmed võimaldavad masinat töös hoida aastaringselt. Haagisena kasutatavad mururull ja külvik sobivad suuremate murualade hooldamiseks. Niidetud muru või sügislehed saab kokku koguda muru- ja lehekogujaga.  Sahk on talvel abiks suurema lume lükkamisel. Haagiskäru on erinevateks majapidamistöödeks kasutatav pea aastaringselt.

Soovitame kasutada biolisandi vaba  A95 bensiini ja spetsiaalset Alpina õli, mis tagab mootori parima jõudluse ja optimaalse õlituse. Hoolduseks ja remondiks soovitame kasutada ainult originaalvaruosi, mis tagavad masina maksimaalse tööea.

STIGA Grupp on Euroopa juhtiv aiatöömasinate ja -seadmete tootja ja turustaja. 90-aastase kogemuse ühendavad viis esmaklassilist kaubamärki: STIGA, Alpina, Mountfield, Castelgarden ja ATCO. Iga kaubamärk keskendub innovatsioonile, lihtsusele ja ohutusele. Tootevalik on lai, hõlmates praktiliselt kõik vajaliku aias või haljastuses töötamiseks alates murutraktoritest, robotniidukitest kuni pinnasehooldusmasinate, lumepuhurite, kõrgsurvepesurite, oksapurustajate, kettsaagide ja võsalõikuriteni. Mõeldud on nii hobiaednike kui professionaalide peale. Tootearendus on pidev ja täna saab paljusid ALPINA tooteid valida ka keskkonnasõbralike ja innovatiivsete akutoitel töötavatena.

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2T1210404/A20 Kategooria:

Title

Go to Top