Pildid on illustreerivad!

ALPINA MURUTRAKTOR AT4 84 HA

Alpina kogujaga murutraktori AT4 84 HA tehnilised:

Lõikelaius (cm) 84
Mootor STIGA ST 400 414cm3 6,3kW
Lõikekõrguse vah. (mm) 25-80
Niitmismeetod Koguja 200L
Niitmisala max (m2) 3500
Kaal 205 kg
Mõõtmed 1700 × 1120 × 837 cm

ALPINA KOGUJAGA MURUTRAKTOR  AT4 84 HA – soodne kogujaga mudel!

Alpina kogujaga murutraktor AT3 84 HA sobib väiksemate ja keskmise suurusega murualade  niitmiseks. Ideaalne neile, kes eelistavad puhast ja kaunist murupinda, millelt on kohe kogu niidetud muru kokku kogutud. Soovitusliku niiduala suurus on ca 3500 m². Traktoril on kahe lõiketeraga 84 cm laiune niidukorpus, millel on ka kaks tugiratast, mis võimaldavad paremini kohaneda ebaühtlase murupinnaga. Terad lülitatakse sisse ja välja armatuurlaual asuvale nupule vajutades. Ohutuse tagamiseks on traktoril turvasüsteem: kui juht istmelt lahkub, lülituvad mootor ja lõiketerad automaatselt välja. Niidukõrguse reguleerimiseks on 7 positsiooni vahemikus 2,5 – 8 cm. Niidetud muru kogutakse 240-liitrisesse korvi. Spetsiaalne helisignaal annab märku murukoti täitumisest. Niidetud muru saab koos muude biolagunevate aiajäätmetega ümber töödelda väärtuslikuks kompostiks ja taaskasutada oma aias.  Esituled tagavad parema nähtavuse hämaras töötamisel või halbades ilmastikuoludes (udu, vihm või lumesadu). Alpina AT4 84 HA kogujaga murutraktoril on STIGA ST400 mootor, mille netovõimsus on 6,3 kW @ 2400 p / min.
Traktroril on hüdrostaatiline jalgpedaaliga juhitav ülekanne, mis on mugavaim lahendus murutraktori liikumissuuna ja liikumiskiiruse valikuks. Eriti mugav on see lahendus aga palju manööverdamist nõudvates oludes.

Multšikomplekt annab traktorile mitmekülgsuse, kuna selle abil saab niita ilma niidet korvi kogumata. Peenestatud niide jääb väetisena murule. Ohutuse huvides ei niida traktor tagurdamisel. Spetsiaalne nupp annab siiski võimaluse niitmiseks ka tagurdamisel.
Multšikomplekt ja tagumine kivikaitse on saadaval lisavarustusena. Tagumist kivikaitset kasutatakse, kui ei soovita koguda ega multšidam vaid lihtsalt kiirelt niita, näiteks ülekasvanud muru.

Tänu pesemisliidesele saab pärast iga niitmiskorda voolikuga kiiresti ja lihtsalt pesta niidukorpuse põhja.

Traktoritele mõeldud erinevad lisaseadmed võimaldavad masinat töös hoida aastaringselt. Haagisena kasutatavad mururull ja külvik sobivad suuremate murualade hooldamiseks. Niidetud muru või sügislehed saab kokku koguda muru- ja lehekogujaga.  Sahk on talvel abiks suurema lume lükkamisel. Haagiskäru on erinevateks majapidamistöödeks kasutatav pea aastaringselt.

Soovitame kasutada biolisandi vaba  A95 bensiini ja spetsiaalset Alpina õli, mis tagab mootori parima jõudluse ja optimaalse õlituse. Hoolduseks ja remondiks soovitame kasutada ainult originaalvaruosi, mis tagavad masina maksimaalse tööea.

 

Lisa võrdlusse
Tootekood: 2T2100404/A22 Kategooria:

Title

Go to Top